wtorek, 25 listopada 2008

Warsztaty scrapbookingu

Tydzień temu miałam przyjemność razem z Anną (Nulka :*) poprowadzić warsztaty z podstaw scrapbookingu w Regionalnym ośrodku kształcenia nauczycieli.
26 Pań zebranych w jednym miejscu z wielkim zaangażowaniem tworzyła pierwszego scrapa formatu 30x30, jak widać na poniższych zdjęciach, Panie poradziły sobie świetnie - mamy nadzieję, że scrapbooking podbił serca, a uczestniczki pomogą w szerzeniu idei przekazując wiedzę dzieciakom :)

Bardzo dziękujemy wszystkim Paniom oraz organizatorce za mile spędzony czas :)Kolejne warsztaty indywidualne odbyły się zaraz po rozpakowaniu. Jak już wcześniej pisałam na takich zajęciach uczestnik wybiera sam temat i materiały :) termin i godziny także ustalane wg. życzenia :)
Basia wybrała podstawy, a była tak sympatyczne, że z 4h zrobiło nam się 5 ;)
Coś niesamowitego w jaki sposób ta kobieta tworzy :O jak nic scraperka pełną g....ą
Basiu serdecznie pozdrawiam i czekam na bloga :*A czemu mnie tak mało ?
a no właśnie, warsztaty za warsztatami, wczoraj mieliśmy mieć zabieg ale nas cofnęli (uśmiechnięta) tyle, że to nas nie minie i czekamy na nowy termin :/
Przygotowuje sie do festiwali sztuki w Poznaniu, a jutro odgruzowuję pracownie po wymianie rur ;)
w miedzy czasie mnóstwo nieproszonych zdarzeń, bo po co ma być lekko w życiu ;)
W każdym razie dziś wyjątkowo z bananem
buzialeeeeeeeeeeee :*


3 komentarze:

gulka pisze...

buziol od mnie filuś :* trzymam kciuki mocno :) pracusiu Ty :)

gps06 pisze...

Szkoda, że nie wiedziałam, chętnie bym wzięła udział :-). Też organizowałam szkolenie z WOM Rybnik, co prawda dotyczyło edukacji ekologicznej :-), Wasze ciekawsze :-)

bobinia pisze...

ciotka widzę, że nie próżnujesz !!! i dobrze - tak trzymaj. Instruktorki z was pełną gębą i jak profesjonalnie wyglądacie w tych czarnych fartuszkach !!
Niedobrze, że cofnęli was z tego zabiegu - co się odwlecze to nie uciecze, a mielibyście już ten stres za sobą. Ja też odliczam dni do poniedziałku - brrr... operujemy przepuklinę